Úvod » O nás

O nás 

Ventilex / Ventilex Brno - sídlo firmyPři spolupráci s firmou Ventilex Brno můžete využít kompletní obchodně zásobovací služby v oblasti průmyslových armatur, servopohonů a pneupohonů. Dodáváme díly pro průmyslové rozvody páry, teplé vody a technické kapaliny a plyny:

Ventilex je firma, ve které dloholetí partneři cení především důraz na technickou stránku potřeb našich zákazníků. Mezi další často oceňované přednosti patří snaha vyřešit každý technický problém, se kterým k nám zákazník přijde. Je to možné hlavně díky kvalifikované technické znalosti pracovníků, které jsou podpořeny více než 20-ti letou praxí v oboru. Výsledkem je z 99% oboustranná spokojenost jak technického provedení, tak cenové hladiny i termínu dodání.

Kvůli bezpodmínečnému důrazu na kvalitu zde naleznete jen kvalitní a prověřené produkty, spokojenost klienta je u nás na prvním místě. Naopak zde nenaleznete zboží, které kvůli snaze prodat za každou cenu dodávají některé společnosti na český trh. Tato snaha přináší opravdu velké množství levných a nekvalitních armatur, které zde zkrátka nenaleznete.

Pro kolektiv firmy Ventilex je práce zároveň i vášní, což poznáte hned při prvním kontaktu. Díky tomu obchodní partneři vidí, že nás práce baví a po nějaké době je již ani nepřekvapí, že se setkávají s nevšední vstřícností. A to tehdy, když se jedná o velké společnosti, a stejně tak i když se jedná o malé firmě nebo řemeslníky.

 

Potřebujete elektromagnetické ventily?

ikony a loga / cta telefonPokud sháníte elektromagnetické ventily nebo potřebujete jakoukoliv radu nebo konzultaci, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám budeme k dispozici buď telefonicky nebo pomocí elektronické zprávy, kterou nám můžete zanechat například vyplněním formuláře ZDE.

Těšíme se nashledanou!

číst dál...

 

 

zajímavé služby